Skylink Live TV se rozšiřuje o další kanály FilmBox

pondělí, 27. února 2023, 16:20 TV, Aktuality MediaGuru

Satelitní televize Skylink spouští v Česku a na Slovensku novou tematickou stanici Canal+ Action. Kromě družice ji přidá i do své internetové nabídky. Zde se mohou zákazníci služby těšit i na další nové programy.

Prostředí služby Skylink Live TV

Prostředí služby Skylink Live TV

Jde o filmové a dokumentární stanice SPI International. Jedná se o zcela logickou synergii mezi provozovatelem kanálů FilmBox a francouzskou skupinou Canal+, která se stala v nedávné minulosti většinovým vlastníkem právě SPI. Programovou skladbu Skylink Live TV rozšíří od zítřka FilmBox Stars, FilmBox Extra, DocuBox, FilmBox Premium a FilmBox Family. I samotná stanice Canal+ Action čerpá z bohaté knihovny SPI International.

„Jako společnost, která se zavázala poskytovat prvotřídní zábavu napříč všemi oblastmi, jsme nadšeni, že můžeme nabídku Skylink Live TV rozšířit dodáním pěti oblíbených kanálů z našeho portfolia. Tyto nové programy poskytnou filmovým nadšencům širokou škálu kvalitního obsahu, který dále vylepší zážitek u televizních obrazovek,“ uvedl Berk Uziyel, generální ředitel společnosti SPI International.

Ladislav Řeháček, viceprezident společnosti Canal+ Luxembourg pro Českou republiku a Slovensko, která provozuje platformy Skylink a freeSAT, doplnil: „Zájem o Skylink Live TV stále roste, službu aktuálně využívá již 25 % našich zákazníků. Věřím, že její rozšíření o další programy SPI International, které jsou dlouhodobě součástí naší satelitní nabídky, uživatelé ocení.“

-lukpol-