SkyShowtime vstupuje na český trh, startuje s poloviční slevou

úterý, 14. února 2023, 07:25 TV MediaGuru

Na trh placeného videa na vyžádání vstupuje další nová služba, nadnárodní SkyShowtime. Dostupná je od úterý 14. února, nové zákazníky láká po omezenou dobu na poloviční cenu.

Zdroj: SkyShowtime

Zdroj: SkyShowtime

Česko je další zemí, ve které mohou uživatelé sledovat streamovací službu SkyShowtime. Zahajuje v úterý 14. února 2023 a aby diváky přilákala, nasazuje zaváděcí cenu s poloviční slevou, tedy za 89 Kč měsíčně. Předplatitelé, kteří této časově omezené nabídky (do 11. dubna 2023) využijí, ji mají mít trvale. Standardní cena je 179 Kč měsíčně, za kterou diváci mohou sledovat pořady nepřerušované reklamou.

SkyShowtime slibuje premiérové hollywoodské filmy a nové seriály od světových studií Universal Pictures a Paramount Pictures. Na své domovské stránce poutá například na sledování snímků Top Gun: Maverick, Tulsa King, Seveřan, Minions: Rise of Gru, Jurský svět: Nadvláda nebo Yellowstone.

Přinášet bude tituly z knihoven Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, Showtime®, Sky Studios a Peacock – vše streamované na jedné platformě. SkyShowtime bude také nabízet lokální originální programy, dokumenty a speciály ze svých trhů. Společnost nedávno oznámila dohodu o získání 21 místních seriálů od HBO Max v Evropě, včetně nových seriálů, které budou mít premiéru v roce 2023 pod označením SkyShowtime Originals.

Zákazníci ve střední a východní Evropě budou také moci sledovat dva z prvních SkyShowtime Originals titulů, které se na platformě objeví v roce 2023 – český seriál Vítěz a polský seriál Warszawianka. Od března bude pro předplatitele k dispozici sedm známých místních titulů včetně českých titulů Spolu a hladoví či Bez vědomí.

SkyShowtime bude pro zákazníky přímo dostupná na webových stránkách Skyshowtime.com a prostřednictvím aplikace SkyShowtime na zařízeních Apple s operačním systémem iOS a tvOS, na zařízeních s operačním systémem Android a na TV se systémy Android TV, Google Chromecast, LG TV a také Samsung Smart (na modelech televizorů Samsung Smart z roku 2017 nebo novějších se systémem Tizen OS 3.0 nebo vyšším). Na jeden účet si lze vytvořit až pět uživatelských profilů. Obsah lze sledovat v HD kvalitě s prostorovým zvukem Dolby 5.1. 

Spolu s Českem vstupuje SkyShowtime na Slovensko, do Albánie, Maďarska, Kosova, Severní Makedonie, Polska a Rumunska. Svoji přítomnost v Evropě tím zvyšuje na 20 zemí. 

Detaily k nabídce SkyShowtime si můžete prohlédnout v materiálu, který je ke stažení níže.

-mav-