The Pilsner Urquell Experience a Stada volí Best Communications

středa, 22. února 2023, 07:00 Aktuality, PR MediaGuru

Best Communications si připisuje nové klienty. Své služby poskytuje farmaceutické společnosti Stada a také chystané expozici Pilsner Urquell.

Ilustrační foto, zdroj: Pilsner Urquell / Plzeňský Prazdroj

Ilustrační foto, zdroj: Pilsner Urquell / Plzeňský Prazdroj

PR agentura Best Communications odstartovala spolupráci se dvěma novými klienty. Od ledna poskytuje své služby farmaceutické společnosti Stada a také Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, chystané pražské interaktivní zážitkové expozici, jež provede návštěvníky příběhem značky Pilsner Urquell. 

Pro českou pobočku Stada agentura zajišťuje externí komunikační strategii se zaměřením na korporátní profilaci, vybrané produkty a edukační kampaně. Služby zahrnují též správu firemního profilu sociální sítě LinkedIn, podporu interní komunikace a dalších marketingových projektů. Mezinárodní farmaceutická skupina se zaměřuje na volně prodejná léčiva a doplňky stravy, generická léčiva a tzv. specialty, v současné době působí na 120 světových trzích včetně České republiky. 

Pro vznikající projekt značky Pilsner Urquell v centru Prahy Best Communications zajišťuje kompletní PR strategii a servis. Investorem projektu Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, který vznikl v úzké spolupráci s Plzeňským Prazdrojem, je společnost The Original Experience Company. 

„V případě Pilsner Urquell: The Original Beer Experience se budeme zaměřovat zejména na zapojení zainteresovaných skupin v oblasti lifestyle a cestování a samozřejmě na propagaci nové významné destinace pro místní i turisty. Stada pak reprezentuje náš úspěch na poli zdravotnictví, které i nadále rozvíjíme,” řekl Euan Edworthy, zakladatel a majitel Best Communications. 

-stk-