Agenturu Fairy Tailors nově vede Ondřej Tyleček

pátek, 10. března 2023, 07:20 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Do čela kreativní agentury Fairy Tailors se nově postavil Ondřej Tyleček, jenž doposud zastával funkci obchodního ředitele.

Ondřej Tyleček, zdroj: Fairy Tailors

Ondřej Tyleček, zdroj: Fairy Tailors

Novým generálním ředitelem kreativní agentury Fairy Tailors je od ledna letošního roku Ondřej Tyleček, který předtím zastával funkci obchodního ředitele. Ve funkci vystřídal kolegu Jana Vašíka, který se přesune na pozici výkonného ředitele. 

„Být 10. let na pozici Managing Directora bylo náročné a skvělé zároveň, nicméně po zralé úvaze nastal čas na změnu a čerstvý vítr do plachet. Zároveň bylo také na čase ocenit několik let trvající svědomitou práci Ondry na pozici Business Directora,“ uvádí Jan Vašík. 

V rámci agentury byla vytvořena nová pozice výkonného ředitele. „Ondra se z pozice generálního ředitele (Managing Directora) bude věnovat zastupování agentury směrem ven, k našim klientům, a já se naopak budu z pozice Executive Directora soustředit s péčí řádného hospodáře na dění uvnitř agentury, finance a právní záležitosti, neboť zůstávám dále jednatelem. Věřím, že společnými silami se nám podaří úspěšně nastartovat novou etapu Fairy Tailors a zanechat po sobě ve světě zase o něco větší stopu,“ dodává Vašík. 

-stk-