Božkov uvádí kampaní rum vyráběný metodou Solera

úterý, 21. března 2023, 06:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Božkov Republica rozšiřuje své portfolio o dominikánský rum vyráběný tradiční metodou Solera.

Zdroj: Stock Plzeň-Božkov

Zdroj: Stock Plzeň-Božkov

Božkov Republica odkazující na období první republiky rozšiřuje své portfolio o novinku v podobě pravého třtinového rumu původem z Dominikánské republiky, vyráběného metodou Solera. Podpoří ji marketingovou kampaní. 

„Velice nás těší, že Božkov Republica zaznamenává obrovský úspěch mezi spotřebiteli, kde vytvořila segment lokálních prémiových rumů. I proto se snažíme pravidelně přicházet s novinkami, ve kterých reagujeme na aktuální trendy. V současné době spotřebitelé vyhledávají třtinové rumy se sušším chuťovým profilem, z konkrétních destinací v Karibiku. Proto uvádíme na trh náš nový dominikánský třtinový rum Božkov Republica Solera. Novinka je v rámci svého cenového segmentu unikátní využitím prémiové metody staření rumů Solera, přitom se nám podařilo ji uvést za atraktivní „Božkovskou“ cenu,“ popisuje Tomáš Hejkal, marketingový ředitel společnosti Stock Plzeň-Božkov.

Metoda Solera se dosud používala především u prémiových rumů. Její podstatou je umístění rumů v dubových sudech nad sebou do takzvaného pyramidového seskupení. Každé patro obsahuje jinak starý rum, přičemž sudy jsou řazeny od nejstaršího po nejmladší. Tento proces zajišťuje optimální zrání. Božkov Republica Solera se vyznačuje jantarovou barvou, jemnou a přirozenou chutí s tóny karamelu, sušeného ovoce, citrusů, sherry, vanilky a koření. 

Uvedení novinky na trh bude podpořeno v televizi, na internetu, sociálních sítích a v rámci PR. Televizní spot, který připravila agentura Made by Vaculik, bude ke zhlédnutí od dubna do června. Kampaň doplní komunikace v místě prodeje, kde bude kladen důraz na sekundární vystavení, POS materiály a vizibilitu, v oblasti gastro se značka kromě vizibility a POS materiálů zaměří také na self runy. 

-stk-