GLS chce kampaní motivovat k pravidelnému pohybu

středa, 8. března 2023, 13:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

GLS spouští ekologickou kampaň s cílem motivovat lidi k pravidelnému pohybu i většímu využívání výdejních míst.

Zdroj: GLS

Zdroj: GLS

Balíkový přepravce GLS startuje kampaň, v níž chce podpořit udržitelný způsob přepravy balíků do výdejních míst GLS Parcel Shop. V rámci kampaně se mohou zákazníci, kteří si v období od 6. března do 27. dubna vyzvednou balík na výdejním místě GLS a následně jeho číslo zaregistrují do slosování, zúčastnit soutěže o ceny, například o koloběžku Yedoo, poukazy do e-shopu Bikero.cz a cyklistické doplňky. Cílem kampaně je také motivace lidí k pravidelnějšímu pohybu, k častějšímu cestování pěšky, na kole či koloběžce.

„Rádi bychom touto kampaní připomněli lidem, že díky doručení do výdejního místa GLS se nejenže nemusí časově vázat na kurýry, ale také přispějí k redukci emisí. Nemluvě o tom, že pokud si pro balíček dojdou pěšky nebo na kole, udělají něco navíc i pro své zdraví. Z toho důvodu jsme se rozhodli zapojit do kampaně také spolek AutoMat, pořadatele výzvy Do práce na kole, kterou podporujeme z pozice generálního partnera již od roku 2016,“ vysvětluje Pavel Včela, ředitel GLS Česká republika. 

Právě výzva Do práce na kole, jejíž 13. ročník se bude konat letos v květnu, motivuje lidi k pravidelnému pohybu a pomáhá k udržitelnější dopravě. „Společnost GLS je již sedm let partnerem Květnové výzvy Do práce na kole, zaměstnanci GLS se každý rok do aktivní mobility zapojují. Obliba Květnové výzvy a mikromobility v Česku stále roste. Rádi bychom letos překonali loňský rekord – 24 700 účastníků a účastnic. Doprava na poslední míli je v logistice velkým tématem a jsme rádi, že kampaň může pomoci motivovat více lidí, aby šetřili emise a volili si vyzvedávání zásilek na výdejních místech,“ říká Dominika Lenthárová, koordinátorka výzvy Do práce na kole. 

-stk-