Král sýrů spustil celoroční kampaň k 100. výročí

čtvrtek, 30. března 2023, 07:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Cílem komunikace je připomenout okamžiky spojené s hermelínem Král sýrů.

Společnost Savencia Fromage & Dairy spustila celoroční kampaň ke 100. výročí své značky Král sýrů. Cílem komunikace, kterou připravila skupina Publicis Groupe, je připomenout okamžiky spojené právě s hermelínem Král sýrů.

Kampaň odstartovala začátkem roku televizním spotem, který se bude s přestávkami objevovat ve vysílaní po celý rok. Reklama se natáčela pomocí speciální technologie, tzv. Virtual Production, která usnadňuje zdlouhavou a nákladnou postprodukci. Na televizní reklamu naváže další část kampaně, která poběží online a také v místech prodeje.

Zdroj: Savencia

„Hlavní výhodou Krále sýrů proti konkurenčním značkám sýrů je jeho rozplývavá textura. Naším úkolem proto bylo správně přenést tento chuťový vjem do audiovizuální podoby. Místo psaní komplikovaného příběhu plného dialogů jsme se proto rozhodli detailně se soustředit právě na moment vychutnávání Krále sýrů,“ říká Petr Roth, kreativní ředitel Publicis Groupe.

„Chtěli jsme vyvolat touhu přidat náš hermelín Král Sýrů k výjimečným momentům našich spotřebitelů a zároveň odkomunikovat jeho hlavní výhodu oproti konkurenčním výrobkům – jeho rozplývavost. Jsme rádi, že se agentuře podařilo zdůraznit jak tuto vlastnost Krále sýrů, tak ukázat jedinečnost vychutnávání si určitého momentu, chvíle štěstí, ve které se zkrátka pocitově úplně rozplynete a alespoň na moment si připadáte, jako by se kolem vás točil celý vesmír,“ říká Pavlína Valko, Group Brand Manager ze společnosti Savencia Fromage & Dairy.

-mav-