Leros rozšiřuje své portfolio bylinkové kosmetiky

čtvrtek, 9. března 2023, 14:15 Aktuality, Marketing MediaGuru

Leros uvádí na trh novou řadu přírodní tělové kosmetiky „Bazalka & Verbena“.

Zdroj: Leros

Zdroj: Leros

Česká značka Leros, která již více než šedesát let zpracovává bylinky do čajů a bylinných směsí, rozšiřuje svou nabídku bylinkové kosmetiky. Ke krémům, balzámům na rty či olejům přidává nyní novou řadu „Bazalka & Verbena“ s citrusovou, jemně kořeněnou vůní bazalky, verbeny a citronové trávy.

„Jako odborníci na bylinky se snažíme jejich jedinečné vlastnosti promítat i do výrobků, které z nich připravujeme. Přírodní kosmetiku Leros vyrábíme ručně v malých dávkách, abychom v co největší míře zachovali jejich čerstvost a účinnost. Nehoníme se za okamžitým výsledkem za každou cenu, jde nám o kvalitu, přírodnost a dlouhodobý účinek,“ říká Tereza Hrbek Vebrová, která stojí za vstupem nové Leros kosmetiky na český trh.  

Nová řada tělové kosmetiky s bazalkou a verbenou je vyvinutá pro nadcházející jarní dny tak, aby probudila a osvěžila tělo a mysl po zimním spánku. Produkty obsahují lehčí oleje a textury, které zanechají pokožku svěží a hydratovanou. „Macerát z bazalky přispívá k její regeneraci a blahodárný účinek jemného meruňkového oleje jí dodá potřebnou hydrataci, vláčnost a výživu. Celá řada je propojena osvěžující citrusovou, jemně kořeněnou vůní bazalky, verbeny a citronové trávy. Výrobky jsou opatřeny certifikátem přírodní kosmetiky CPK nebo CPK BIO,“ vysvětluje Aneta Franková, vývojářka kosmetiky Leros. 

Řada obsahuje sprchovou pastu s aktivní látkou z čekanky a přírodním glycerinem, suchý tělový olej, jenž se okamžitě vstřebá do pokožky a zanechá ji hydratovanou bez mastného filmu, dále vyživující tělový krém, ručně vyráběné olejové mýdlo nebo bytovou vůni.

Leros je nejprodávanější značkou léčivých a dětských čajů v České republice, na Slovensku má druhé místo. V současné době má v portfoliu více jak 250 výrobků, kromě čajů také sirupy, šťávy nebo med.

-stk-