Na trh vstupuje komiksový časopis Poslední follower

středa, 29. března 2023, 08:45 Aktuality, Tisk MediaGuru

Vydavatelství Časopisy pro volný čas rozšiřuje portfolio o dětský komiks Poslední follower. Cílí na děti ve věku 7 až 14 let.

Titulní strana nového časopisu Poslední follower, zdroj: Watch Starch Media

Titulní strana nového časopisu Poslední follower, zdroj: Watch Starch Media

Vydavatelství Časopisy pro volný čas uvádí na trh nový komiksový časopis s názvem Poslední follower. Vydáván je na základě licence se slovenskou společnosti Bactor&Wirney. Komiks byl v roce 2021 na Slovensku na základě grafického zpracování a kvalitního obsahu vyhlášen komiksem roku.

V prodeji je od středy 29. března za 39,90 Kč a je určen především pro děti ve věku 7 až 14 let. K dostání bude v distribuční síti PNS, dále např. v řetězcích Albert, Globus, Tesco, Peal, Coop, Tobacco, Tempo, Valmont a dalších místech a také v knižní prodejní síti. Vychází v nákladu 20 tisíc kusů a v rozsahu 36 + 4 strany.

Uvedení časopisu je podpořeno marketingovou kampaní, konkrétně vlastní inzercí v časopisech vydavatelství Watch Star media a také partnerského vydavatele Extra Publishing. Nabídka časopisu bude umístěna i na e-shopu s komiksy Crew. Podporován bude i pomocí videí na Facebooku a Instagramu a rovněž i na IG profilu Pokáče. Na YouTube časopiseckou novinku podpoří youtuber Exploited. Nový časopis se také v podobě mediálního partnerství spojí s veletrhem komiksu Comic-Con Prague 2023.

-mav-