Nespresso podporují v digitálu umělci z Česka i Slovenska

pondělí, 6. března 2023, 13:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Nespresso představuje digitální kampaň, ve kterých vystupuje šest umělců české a slovenské kulturní scény, aby představili novou řadu kávovarů Vertuo Pop.

Dara Rolins v reklamě na Nespresso Vertuo Pop, zdroj: Nespresso

Dara Rolins v reklamě na Nespresso Vertuo Pop, zdroj: Nespresso

Nespresso představuje digitální kampaň, ve kterých vystupuje šest umělců české a slovenské kulturní scény, aby představili novou řadu kávovarů Vertuo Pop. V jedné kampani se tak potkávají Dara Rolins, Adam Mišík, Ján Koleník, Alžběta Ferencová alias Zea, Daniel Krejčík a Elizabeth Kopecká.

„Chceme zajímavě zaujmout na lokálním trhu, a proto přicházíme s lokální digitální kampaní, kde využíváme inspirativní zástupce kulturní a společenské scény. Věříme, že oslovíme nejen mladou cílovou skupinu a značce Nespresso kampaň umožní rychleji penetrovat s novým kávovarem a systémem Vertuo na českém a slovenském trhu na trhu,“ říká Andrea Petrová, marketingová manažerka Nespresso.

Celý projekt i kreativní koncept kampaně vznikl ve spolupráci režiséra Marka Jarkovského a marketingového týmu Nespresso. 

Zdroj: Nespresso

Zdroj: Nespresso

Kampaň zahájila 1. 3. 2023 na sociálních sítích Nespresso (Facebook, Instagram a YouTube), webových stránkách www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques v České republice a na Slovensku.

-mav-