OC Šestka si na kreativu vybírá agenturu VMLY&R

sobota, 25. března 2023, 08:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Obchodní centrum Šestka v březnu zahájilo spolupráci s kreativní agenturou VMLY&R.

Zdroj: OC Šestka

Zdroj: OC Šestka

Obchodní centru Šestka si ve výběrovém řízení na poskytování služeb v oblasti komunikace na sociálních sítích, public relations a přípravy eventů zvolilo agenturu VMLY&R. 

Dlouhodobá spolupráce mezi obchodním centrem a agenturou oficiálně začala od 1. března. Jejím hlavním cílem bude zvýšení návštěvnosti centra především skrze komunikaci na sociálních sítích a eventy pořádané v obchodním centru. 

„Pro agenturu VMLY&R jsme se ve výběrovém řízení rozhodli především na základě jejich návrhu kreativního konceptu, který má podle nás největší potenciál posunout komunikaci novým směrem a přilákat k nám do centra nové zákazníky,“ popisuje výběrové řízení Lenka Šátková, marketingová manažerka OC Šestka.

Předmětem spolupráce je správa sociálních sítí včetně vytvoření kreativního konceptu a komunikační strategie, PR a příprava eventů. „V komunikaci chceme profilovat OC Šestka jako místo, které spojuje nákupy, zábavu, relaxaci i volnočasové aktivity. Zákazníci tu najdou unikátní fitness centrum Gymstory vybavené nejmodernějšími stroji, běžeckou dráhou, sálem pro indoor cycling a dráhou pro trénink například na Spartan Race. Prostory obchodního centra také pravidelně zdobíme uměleckými díly. V současné době například probíhá v naší Sky Gallery Šestka výstava obrazů umělce Pasty Onera. To bude současně jedno z prvních témat pro novou agenturu ke komunikaci,“ doplňuje Michaela Němcová, Centre Manager OC Šestka.

Za agenturu se do spolupráce zapojí především digitální tým pod vedením Michala Synka, který do agentury VMLY&R přišel v loňském roce na pozici Digital Directora, a experiential tým, zastřešující expertizu aktivačního marketingu a eventy. 

-stk-