Penny obsazuje do kampaně Genzera a Suchánka, cvičí s cenami

pátek, 10. března 2023, 13:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Michala Davida střídá v kampani Penny dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Řetězec spouští kampaň „Zacvičili jsme s cenami“.

Nová kampaň Penny, zdroj: Penny

Nová kampaň Penny, zdroj: Penny

Penny pro letošní rok připravilo novou kampaň „Zacvičili jsme s cenami“. Ta navazuje na loňskou kampaň DISKOnt. Tentokrát v ní Penny propojuje svoji podporu sportu s nabídkou produktů za nízké ceny. Tvářemi kampaně se stali Michal Suchánek a Richard Genzer.

„V loňském roce jsme měli dvě velmi výrazné kampaně Kompot a DISKOnt s Michalem Davidem. Obě byly z našeho pohledu velmi úspěšné a pomohly nám posílit vnímání Penny jako diskontního řetězce nabízejícího kvalitní produkty za nízké ceny. Pro letošní rok jsme se rozhodli udělat další krok a spojit naše aktivity v podpoře sportu s naší nabídkou nízkých cen. Společně s Michalem Suchánkem a Richardem Genzerem jsme připravili spot, který téma atraktivních nízkých cen komunikuje s nadhledem a vtipem,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny. „Od první chvíle jsme věděli, že chceme použít chytlavou diskotékovou hudbu a zkombinovat jí s typickým humorem dvojice Suchánek Genzer. Výsledkem je reklamní spot, který věříme diváky nejen pobaví, ale který právě díky těmto dvěma, a tomu, jak jsme jej pojali, má i výrazný virální potenciál,“ dodává.

Zdroj: Penny

Nová kampaň Penny, zdroj: Penny

Nová kampaň Penny, zdroj: Penny

Spot se natáčel dvě noci v průběhu února na prodejně Penny v Horních Počernicích v Praze pod režisérským vedením Tomáše Bařiny. „Spolupráce s duem Suchánek-Genzer je vlastně neustálá hra. Dlouho jsem nezažil, abychom se na place neustále bavili, a to i ve chvílích, kdy jsme řešili detaily jednotlivých záběrů.“

Michal Suchánek a Richard Genzer tak v novém spotu navazují na své účinkování v pravidelném Kroužkování výhodných nabídek z akčních letáků na sociálních sítích Penny. Choreografii herců i komparsu ve spotu měla během natáčení na starosti Michalova manželka Renata Suchánková a účinkují v něm tanečníci skupiny UNO tančící na hit Everlasting Love populární německé zpěvačky Sandry s českými texty Pavla Přibyla.

Nová kampaň Penny je připravena pro televize, on-line a sociální média, tisk, instore i kina. Na sociálních sítích startuje v neděli 12. března. Televizní diváci nový spot poprvé uvidí ve středu 15. března.

Kampaň připravila reklamní agentura Hullabaloo, produkovala Boogie Films, o média se postarala PHD.

-mav-