Případy mimořádné Marty míří na TV Nova do nedělního prime-time

pátek, 31. března 2023, 07:30 TV MediaGuru

Nový komediální seriál s prvky krimi se poprvé objeví v neděli 30. dubna a zaujme tak vysílací čas, který teď patří seriálu Odznak Vysočina.

Případy mimořádné Marty, zdroj: TV Nova

Případy mimořádné Marty, zdroj: TV Nova

Televize Nova naváže ve svém nedělním hlavním vysílacím čase na stávající detektivní seriál Odznak Vysočina komediálně-kriminální seriálovou novinkou Případy mimořádné Marty. Odsouvaný start seriálu, který se měl původně vysílat už loni, je naplánován na neděli 30. dubna. Nova na svůj nový pořad už zahájila reklamní kampaň.

Hlavní roli osmidílného seriálu Příběhy mimořádné Marty ztvárňuje Tatiana Dyková, která se stává z pozice konzultantky členkou vyšetřovacího týmu vedeného Romanem Zachem. O režii seriálu se podělil trojnásobný držitel Českého lva, včetně toho za nejlepší televizní seriál, Marek Najbrt s Tomášem Pavlíčkem (Chata na prodej).

Případy mimořádné Marty pro TV Nova vyrobila produkční společnost Evolution Films a držitelé tří Českých lvů producenti Pavel Berčík a Ondřej Zima. V dalších rolích se objeví Jiří Svoboda, Matěj Hádek, Táňa Malíková, Barbora Marková, Jan Novotný, Matyáš Pekárek a další.

Příběh druhé řady Odznak Vysočina se uzavře osmým dílem v neděli 23. dubna. Seriál je v současnosti nedělní televizní večerní jedničkou s více než milionem diváků.

TV Prima vysílá v nedělním hlavním vysílacím čase české filmy, Česká televize obsadí dubnové neděle novou minisérií Volha.

-mav-