Reklamu pro kanál Spektrum Home prodává Atmedia

středa, 8. března 2023, 16:45 Aktuality, TV MediaGuru

Další stanicí v portfoliu Atmedia se stal lifestylový kanál Spektrum Home.

Zdroj: Spektrum Home

Zdroj: Spektrum Home

Mediální zastupitelství Atmedia rozšířila spolupráci s televizní skupinou AMC. Od 1. března 2023 na českém trhu obchodně zastupuje lifestylový a zábavní kanál Spektrum Home, který doplňuje další tematické televizní stanice v obchodních balíčcích atmax, atadults a atchoice. Od stejného data si mohou diváci naladit Spektrum Home také v rámci pozemního digitálního vysílání. Televizní stanice je zároveň zapojena do oficiálního elektronického měření televizní sledovanosti.

„Televizní stanice Spektrum Home je vedle nabídky operátorů placené televize nově k dispozici také v rámci pozemního digitálního vysílání. Stane se tak vůbec první z 38 televizních stanic skupiny AMC, kterou budou moci diváci sledovat bezplatně,“ uvedla managing directorka Atmedia Michaela Suráková.

Dosud mohli Spektrum Home naladit diváci jen u operátorů placené televize, od začátku března letošního roku vysílá také v multiplexu 23, který provozují České Radiokomunikace. Naladit si ji tak může až 99 % české populace.

Spektrum Home je vedle Canal+ Action další televizní stanicí, která od 1. března rozšiřuje portfolio tematických televizních kanálů Atmedia. Společnost tak nově na českém trhu obchodně zastupuje 28 tematických televizních stanic, z nichž 24 je zapojeno do oficiálního elektronického měření televizní sledovanosti a jsou tak součástí obchodních balíčků atmax, atadults, atchoice nebo atkids.

-mav-