Služba Zdarma TV v novém kabátě a s několika vylepšeními

pátek, 24. března 2023, 17:05 TV, Aktuality MediaGuru

Provozovatel bezplatné internetové služby Zdarma TV představil v uplynulých týdnech tuto online platformu v inovovaném prostředí. V aplikaci jsou od sebe například nově televizní programy a rádia odděleny.

V nabídce Zdarma TV jsou například všechny čtyři kanály hudební televize Óčko. Foto: TV Óčko

V nabídce Zdarma TV jsou například všechny čtyři kanály hudební televize Óčko. Foto: TV Óčko

Pětadvacet televizních stanic a několik desítek rádií mohou nyní diváci a posluchači bezplatně konzumovat prostřednictvím aplikace Zdarma TV. Provozovatel tuto platformu financuje z reklamy. V nabídce jsou například programy České televize, Barrandova nebo Óčko, dlouhodobě naopak chybí kanály mediální skupiny Prima. Uživatelé si mohou například seřadit televize i rádia podle pořadí, které jim vyhovuje.

Drobným, ale poměrně užitečným prvkem je červená linka, která u jednotlivých stanic ukazuje, v jaké fázi se aktuálně daný pořad nachází. Červená barva se nově objevuje i v logu služby, které bylo původně pouze bílé, respektive černobílé. Na hlavní stránce služby je možné najít kategorie jako Nejsledovanější, Seriály nebo Sportovní. Aplikace je k dispozici pro mobilní zařízení, případně zobrazovače se systémem Android TV.

-lukpol-