T-Mobile TV pokračuje s BBC Earth, rozšíří spolupráci

pátek, 10. března 2023, 12:00 TV, Aktuality MediaGuru

Operátor T-Mobile pokračuje po čtyřech letech s exkluzivní distribucí dokumentárního kanálu BBC Earth. Zákazníci mohou tento tematický kanál sledovat v lokalizované podobě od listopadu 2018 s dabingem, případně titulky.

„Spolupráce s BBC, resp. šíření kanálu BBC Earth nadále pokračuje,“ potvrdila MediaGuru.cz mluvčí T-Mobilu Patricie Šedivá. Dále doplnila, že operátor chystá rozšíření spolupráce, detaily však neuvedla. T-Mobile je jediným operátorem, který nabízí tuto stanici svým zákazníkům na území České republiky. V roce 2018 ji získal v rámci společné dohody, kterou využívá také společnost Slovak Telekom.

BBC Earth je jedním z tematických kanálů, kterou společnost BBC Worldwide nabízí pro mezinárodní distribuci. V Česku jde o jedinou stanici z portfolia mezinárodních kanálů, který je v nabídkách operátorů dostupný, nepočítáme-li mezinárodní zpravodajský kanál BBC World News, který čekají v následujících týdnech až měsících změny a sloučení s programem BBC News, který je nabízen pouze na britském trhu.

-lukpol-