Billa startuje kampaň trvale snížených cen

pondělí, 24. dubna 2023, 07:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Billa se rozhodla trvale snížit ceny u vybraných výrobků. Komunikuje to reklamní kampaní.

Zdroj: Billa ČR

Zdroj: Billa ČR

Obchodní řetězec Billa se rozhodla trvale snížit po celém Česku ceny u vybraných výrobků. Reaguje tak na dopady současné inflace. O zlevněném zboží bude zákazníky informovat v letácích, televizních spotech, na svých webových stránkách i v mobilní aplikaci.

„Víme, že české domácnosti musely v poslední době kvůli rostoucí inflaci více přemýšlet o tom, kolik utratí za potraviny a nepotravinové zboží. Chceme jim proto situaci alespoň trochu ulehčit, a proto spouštíme kampaň na snížení cen vybraných výrobků privátních značek,“ říká Lucie Průšová, vedoucí marketingu společnosti Billa ČR.

Ceny klesnou od poloviny dubna u zboží privátních značek, jedná se především o masné výrobky Clever, Billa, Billa Bio a Vocílka. V prodejnách budou zvláště zvýrazněny, což zákazníkům usnadní výběr toho, co si koupí.

Billa sníží ceny základních potravin, jako jsou masné a mléčné výrobky, uzeniny, luštěniny a vybrané nápoje. Opatření se dotkne také některého zboží denní potřeby – kuchyňských utěrek, toaletního papíru nebo kapesníků. Zlevněny budou také vybrané pamlsky pro domácí zvířata.

-stk-