Czech Promotion uvádí výzkumnou divizi Insight, vede ji Novák

středa, 19. dubna 2023, 10:05 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Czech Promotion se rozšiřuje o výzkumnou divizi Insight. Uvádí ji ve spolupráci s Perfect Crowd. Divizi řídí Michal Novák, který je jejím 10% vlastníkem.

Zleva: Michal Novák, vedoucí divize Czech Promotion Insight, Jan Schmid z Perfect Crowd a Zdeňka Meisnerová z divize Insight, zdroj: Czech Promotion

Zleva: Michal Novák, vedoucí divize Czech Promotion Insight, Jan Schmid z Perfect Crowd a Zdeňka Meisnerová z divize Insight, zdroj: Czech Promotion

Marketingová agentura Czech Promotion spouští novou výzkumnou divizi Czech Promotion Insight. Uvádí ji v reakci na růst poptávky firem po výzkumech trhu a také potřebu zefektivnit marketingové kampaně, které pro ně full-servisová agentura realizuje. Vedení divize bude mít na starost marketingový ředitel agentury Michal Novák. Do výzkumného týmu zároveň nastupuje Zdeňka Meisnerová, která přichází z agentury Ipsos. Pracovala zde posledních deset let a měla na starost vedení mezinárodních výzkumů zaměřených na značky a reklamy.

„Vybudování samostatné výzkumné divize je dalším přirozeným krokem růstu naší skupiny. Marketing se v dnešní době více než o emoce opírá o data, jejich profesionální analýzu a správnou interpretaci. Klientům pomáhají lépe poznat své zákazníky a nám navrhovat funkční marketingové kampaně,“ uvádí Jan Coufal, CEO agentury Czech Promotion.

Nová divize agentury má nabízet klientům kvalitativní i kvantitativní výzkumné služby od segmentace cílových skupin, zjišťování nákupních rozhodovacích procesů, motivů a bariér, přes focus groups, dotazníky, rozhovory až po znalost a vnímání značky nebo mystery shopping.

Výzkumná divize je rovným dílem vlastněná agenturou Czech Promotion a agenturou Perfect Crowd, se kterou mateřská skupina již spolupracuje. Zbývající desetiprocentní podíl patří Michalu Novákovi, který bude mít vedení divize na starosti.

„S agenturou Perfect Crowd máme dlouhodobé zkušenosti opřené o stovky realizovaných průzkumů ročně. Jejich devizou je vlastní panel pro výzkum trhu a unikátní know-how a na naší straně pak zkušenosti s tvorbou funkčních kampaní pro firmy napříč obory,“ říká Michal Novák, marketingový ředitel agentury Czech Promotion.

-mav-