Do vedení agentury Pickerly přichází Lukáš Cikánek

čtvrtek, 6. dubna 2023, 12:30 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Na pozici General Manager a Client Strategy Director v agentuře Pickerly nastupuje Lukáš Cikánek.

Lukáš Cikánek, zdroj: Pickerly

Lukáš Cikánek, zdroj: Pickerly

Do agentury Pickerly nastupuje na pozici General Manager & Client Strategy Director Lukáš Cikánek. Od Martina Pešky přebírá vedení a rozvoj týmu, věnovat se bude strategii klientů agentury. Peška se bude v roli zakladatele a výkonného ředitele dál věnovat provozu agentury a inovacím. 

Do Pickerly přichází Cikánek z agentury Proficio, kde jako člen managementu vybudoval a vedl dva roky pražskou pobočku. Předtím působil osm let v digitálním marketingu, kde pracoval na straně agentur, značek včetně Aholdu i mediálních domů, konkrétně v Seznam.cz.

„Většina našeho core týmu se pohybuje v marketingu přes 10 let, a to nám zajišťuje silnou pozici na trhu a expertízu. V nové roli chci zúročit své zkušenosti s řízením komunikačních strategií mezinárodních značek z evropského a afrického kontinentu a pomoci tak zařadit Pickerly mezi mezinárodní špičky v oboru marketingové komunikace,“ říká Cikánek 

Pickerly je marketingová agentura, do jejíhož portfolia patří řetězec Billa, potravinářské značky Franz Josef Kaiser, Sedita či Orkla Foods, high-end značky Manemo nebo golfové hřiště Oaks Prague.

-stk-