Frisco uvádí kampaní dvě produktové novinky

úterý, 25. dubna 2023, 11:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Frisco rozšiřuje své portfolio o Jablečný cider a novou příchuť inspirovanou koktejly Fiztonic.

Zdroj: Frisco / Plzeňský Prazdroj

Zdroj: Frisco / Plzeňský Prazdroj

Frisco přichází na trh se dvěma produktovými novinkami – Jablečný cider a příchuť inspirované koktejly Fiztonic. Podpoří je kampaní, v níž Frisco ochutnají poprvé nejen ženské hrdinky. 

Frisco se svými novinkami rozšiřuje svou základní i koktejlovou řadu. „Nové příchutě svou velmi svěží chutí vybočují z řady současných produktů. Věříme, že tak zaujmou širší publikum,“ komentuje novinky Žaneta Kratochvílová, brand manažerka Frisco, a dodává, že se značka svůj Jablečný cider nabídne i na čepu. Nahradí tak značku Kingswood, kterou Plzeňský Prazdroj loni ukončil. 

Podporující kampaň využije dva televizní a jeden online spot. „Naší hlavní výzvou bylo zůstat ve světě Frisca, ale nenásilně do něj přizvat i mužské protějšky našich hrdinek. Podařilo se nám to díky humoru a spontaneitě, které jsou značce vlastní,“ komentuje Henri de la Barre, planning director agentury VCCP, jež se značkou již čtvrtým rokem spolupracuje na kreativě. Režie spotů se ujal opět Adam Martinec v produkci Armada Films.

V rámci kampaně probíhá také spolupráce se značkou ZOOT, která dodala kostýmy a zároveň připravila společně s Friscem limitovanou edici triček, která oblékli i hrdinové jednoho ze spotů. Kampaň poběží od dubna v televizi, online a v BTL.

-stk-