Mobilboard prodává reklamu pro RegioJet, rozšiřuje záběr

úterý, 2. května 2023, 10:35 Aktuality, Outdoor MediaGuru

Společnost Mobilboard rozšířila svůj záběr v prodeji reklamy na vozech veřejné dopravy, když uzavřela dohodu o spolupráci se společností RegioJet.

Radmila Pospíšilová, majitelka Mobilboard, zdroj: Mobilboard

Radmila Pospíšilová, majitelka Mobilboard, zdroj: Mobilboard

Společnost Mobilboard, která zajišťuje reklamu na vozech veřejné dopravy, uzavřela exkluzivní reklamní spolupráci s dopravcem RegioJet. Reklamní síť vnitrostátních a mezinárodních linek FlixBus a Arriva Express tak doplní flotila žlutých autobusů Student Agency a vlaky RegioJet.

Oficiálním zastoupením třech významných dálkových dopravců vzniká největší síť pohyblivých reklamních ploch v prostoru dálnic a rychlostních komunikací v ČR, na Slovensku a s přesahem do zahraničí.

„RegioJet je silná značka, která doplňuje poslední důležitý dílek do naší sortimentní skládačky v kategorii dálkových autobusů. Pro zadavatele, kteří se chtějí odlišit či preferují reklamu na dálnicích, představuje jedinou alternativu tradiční billboardové nebo bigboardové reklamy, která jinak již v tomto prostoru není možná nebo je značně omezená," uvedla Radmila Pospíšilová, majitelka Mobilboard.

Dodala, že RegioJet obsluhuje téměř 70 dálkových autobusů, které odbaví měsíčně přes 1200 tuzemských, slovenských a zahraničních spojů, u vlaků je to až přes 1500 spojů za měsíc.

„Agenturu Mobilboard jsme vybrali na základě dlouholeté bezproblémové spolupráce a stabilitě. Nabídka reklamních ploch je pro nás doplňující služba, a proto jsme rádi za zkušeného partnera v oblasti reklamy,“ zdůvodnil Jan Šimůnek, marketingový manažer pro RegioJet media.

Nabídka reklamních formátů se rozšíří,  zadní čelo autobusu doplní síť reklamních LCD monitorů. Vlaky zase nabídnou škálu vnitřních nosičů. Prostor pro reklamu poskytnou také formáty na vybraných prodejních místech RegioJet nebo online média dopravce.

S nabídkou inzerce na dálkových vozech vzniká nový cenový model. Klienti budou moci vybírat ze třech cenových relací, viz Standard, Premium, Exklusive. Jejich úroveň určuje trasa a frekvence spoje, využít tak mohou od linky Praha-Brno, až po Ostravu, Košice a dalších tuzemských a slovenských linek, včetně těch zahraničních.

-mav-