Operátor Skylink zařadil stanici Spark

úterý, 11. dubna 2023, 07:05 TV, Aktuality MediaGuru

Součástí satelitní televize Skylink je od úterý 4. dubna také dokumentární stanice Spark. Nástupce někdejší letecké televize Up Network tak rozšiřuje dostupné. Svým klientům ji poskytují například T-Mobile TV, NejTV nebo Kuki.

„V úterý 4. 4. došlo k zařazení nového programu TV Spark. Dokumentárně-diskusní kanál, se zaměřením na atraktivní dokumentární filmy z divácky nejzajímavějších oblastí, a diskuse. Zákazníci, kteří pro příjem používají satelitní přijímač vybavený funkcí automatického ladění programů (tzv. FastScan), se laděním zabývat nemusí. Ostatní si mohou stanici naladit manuálně,“ uvedl mediální zástupce operátora Marek Němec. Stanice je k dispozici v SD.

Operátor se snaží dostat k zákazníkům také novou stanici Canal+ Action, kterou stejně jako v březnu nabízí v rámci tzv. Ochutnávky, kromě dalších stanic. „Po celý duben nebude díky volnému vysílání nového programu Canal+ Action nouze o akční hrdiny a chvíle napětí. Ve čtvrtek 6. dubna uvede českou premiéru seriálu Respondér s Martinem Freemanem, známým z filmu Hobit nebo seriálového Sherlocka Holmese, v hlavní roli,“ láká Skylink.

-lukpol-