Škoda Auto podporuje elektromobilitu s Ondřejem Vetchým

středa, 12. dubna 2023, 15:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Tváří nové kampaně Škoda Auto, jež se zaměřuje na elektromobilitu, se stal herec Ondřej Vetchý.

Ondřej Vetchý, zdroj: Škoda Auto

Ondřej Vetchý, zdroj: Škoda Auto

Škoda Auto spouští novou kampaň, jež se zaměřuje na podporu elektromobility. Její tváří se stal herec Ondřej Vetchý. Kampaň zároveň komunikuje novou firemní identitu automobilky, jež jde elektromobilitě vstříc. 

„Lidstvu se nabízí několik možností, jak planetě ulevit. Elektromobilita je jednou z nich a vnímejme ji jako záblesk naděje pro naši budoucnost. Žijeme v době velkých změn. Ne na všechny lze bez pomoci najít odpověď, na elektromobilitu ale již dnes odpovědi existují. Je pro mě naprosto určující, že je elektromobilita součástí snižování emisí v dopravě. Bezprostřední budoucnost mobility je zkrátka elektrická,“ říká Ondřej Vetchý v kampani, která odstartovala 7. dubna teaserem. Od 11. dubna na ni navazuje komunikace na sociálních sítích a dalších online platformách. Strategii pro sociální sítě vytvořila agentura SocialSharks.

Česká automobilka chce do roku 2026 představit další tři plně elektrické modely. Do roku 2030 plánuje mít v Evropě 70% podíl elektromobilů na svých celkových prodejích. Propojení s Ondřejem Vetchým je součástí širší komunikační strategie automobilky, která navazuje na nedávno představenou změnu firemní identity a designového jazyka. Designový jazyk, grafické prvky i celá firemní identita symbolizují ekologii, udržitelnost, elektromobilitu a digitalizaci.

„Ondřej je silnou a charismatickou osobností s pevnými hodnotami, pro které dokáže inspirovat a nadchnout své fanoušky a veřejnost. Sdílíme podobné hodnoty, proto nám společné spojení pro prosazovaní elektromobilní budoucnosti dává perfektní smysl. I my chceme naše zákazníky inspirovat – k objevování a větší odvaze vydat se nevšedními cestami vstříc novým zážitkům,“ popisuje Libor Šedivák, vedoucí marketingu českého zastoupení Škoda Auto.

-stk-