Skylink Live TV se opět proměnila, sází na žánry

čtvrtek, 6. dubna 2023, 09:40 TV, Aktuality MediaGuru

Francouzská skupina Canal+ v uplynulých dnech opět sáhla k proměně svojí online služby Skylink Live TV. Novinky jsou patrné jak na Domovské stránce, tak i v Knihovně jednotlivých poskytovatelů obsahu.

Nepřehlédnutelné místo má ve Skylink Live TV knihovna titulů ze stanice Canal+ Action. Zdroj: Canal+

Nepřehlédnutelné místo má ve Skylink Live TV knihovna titulů ze stanice Canal+ Action. Zdroj: Canal+

Významnou novinkou na Domovské stránce služby Skylink Live TV je posun jednotlivých streamovaných kanálů do nižší části této sekce. Na takzvanou první dobrou je zde umístěn naopak exkluzivní obsah – anglická Premier League s programy Canal+ Sport, filmové tituly na Canal+ Action nebo knihovna FilmBox OnDemand provozovaná SPI International patřící právě pod společnost Canal+. Vlastní sekce dostaly kategorie zacílené na konkrétní diváky.

Na první pohled si pak změn ve Skylink Live TV všimne uživatel i v případě kategorie Knihovna. Nejde již o tři položky řazené vertikálně, ale dlaždice jednotlivých poskytovatelů obsahu, které zahajují kanály ČT1, ČT2, Nova a Prima, následované stanicemi Canal+. Na samotném vrcholu kategorie je dlaždice Podle žánru a Podle poskytovatele. Stejná změna se promítla i do sekce 18+, kde každý poskytovatel získal dlaždici s vlastním logem.

O předchozí proměně Skylink Live TV si můžete přečíst v tomto textu.

-lukpol-