Albert startuje letní sběratelskou kampaň k vodě

sobota, 20. května 2023, 08:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Albert zahajuje novou sběratelskou kampaň. Za věrnost nabídne vybavení pro pobyt do přírody a k vodě.

Zdroj: Albert ČR

Zdroj: Albert ČR

Obchodní řetězec Albert spouští novou sběratelskou kampaň, v níž nabízí vybavení na léto do přírody a do vody. Za nasbírané body si mohou zákazníci se slevou pořídit produkty značky Yaze, jako je sportovní vak na záda, nafukovací karimatka, hamaka, skládací sedátko či pikniková deka. V nabídce bude i cestovní příbor, sportovní láhev, nepromokavý vak, dózy na potraviny, baterka, ale i cestovní lékárnička. Celkem lze vybírat celkem z 12 různých produktů, které lze získat již od 39,90 Kč.

„Letní teploty si chce každý jednoznačně užít a načerpat energii na zbytek roku. Proto jsme se rozhodli do letošní kampaně zapojit vybavení pro pobyt v přírodě a u vody, aby si mohl každý užít volný čas tam, kde bude chtít,“ vysvětluje Jaroslav Anelt z oddělení marketingu obchodů Albert.

Zákazníci získají za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Body navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. V této kampani sbírají zákazníci osm bodů. Albert dává jako dárek tři body navíc v případě klasické papírové kartičky. Při využití aplikace Můj Albert získají zákazníci místo tří bodů dokonce čtyři. 

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 17. května do 25. července 2023, nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz/hurakvode.

-stk-