HBO bude dál nabízet knihovnu titulů Sony Pictures Television

úterý, 16. května 2023, 10:55 TV, Aktuality MediaGuru

Společnost Warner Bros. Discovery prodloužila několikaletou distribuční smlouvu, která se týká prvního placeného okna a přístupu k vybraným titulům z rozsáhlé filmové a televizní knihovny Sony Pictures.

Videotéka HBO Max

Videotéka HBO Max

Sony Pictures Television a Warner Bros. Discovery rozšiřují dohodu o distribuci obsahu ve střední a východní Evropě. Dohoda přináší několikaleté prodloužení prvního placeného okna a přístup k vybraným titulům z filmové a televizní knihovny Sony Pictures pro HBO a HBO Max.

Co se týká konkrétních titulů, půjde například o životopisný film Whitney: Chci s někým tančit (věnovaný Whitney Houston) nebo Muž jménem Otto s Tomem Hanksem. Mezi budoucí tituly na seznamu Sony Pictures patří: Spider-Man: Across the Spider-Verse, Gran Turismo, Equalizer 3, další díl série Krotitelé duchů či celovečerní filmy ze Spider-Man Universe společnosti Sony (včetně Kraven the Hunter, El Muerto a Madame Web).

Součástí dohody bude také přístup zákazníků HBO a HBO Max k výběru nejpopulárnějších filmů z katalogu Sony Pictures, včetně filmů ze sérií Spider-Man, Jumanji, Muži v černém a Hotel Transylvánie. Partnerství zahrnuje také televizní seriál Accused nebo britské drama Without Sin nominované na cenu BAFTA a očekávané tituly Twisted Metal a Lucky Hank z roku 2023. Smlouva na výrobu filmů a televizních seriálů pokrývá území celé střední a východní Evropy včetně Česka.

Ragnhild Thorbech, SVP pro program a akvizice v regionu EMEA společnosti Warner Bros. Discovery, uvedla: „Prodloužení této víceleté smlouvy znamená, že naši zákazníci ve střední a východní Evropě si budou moci i nadále užívat nabídku celovečerních filmů a seriálů od Sony na HBO a HBO Max v rámci svého stávajícího předplatného. Spolu s tituly z rodiny značek WBD, včetně HBO Originals, Warner Bros, Max Originals a DC universe, nám akvizice pomáhají zajistit, že každému v domácnosti nabídneme tu nejlepší možnou kombinaci obsahu."

-lukpol-