Penny inspiruje se Sokolem k výletům po Česku

čtvrtek, 1. června 2023, 14:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

V rámci projektu „Hýbeme se hezky česky“ připravilo Penny s  Českou obcí sokolskou výlety s programem po celé zemi.

Zdroj: Penny

Zdroj: Penny

Penny startuje třetí ročník projektu „Hýbeme se hezky česky“. Společně s Českou obcí sokolskou připravilo na podporu pohybu výlety s programem po celé zemi. 

„Náš projekt se neustále vyvíjí a reagujeme na to, co se děje okolo nás. Na začátku projektu bylo naším cílem motivovat děti po pandemii k návratu ke sportu a pohybu. V loňském roce jsme už částečně zapojili pohybem i dospělé a pro letošní rok chceme, aby projekt nabídl pohyb a zábavu pro celé rodiny. Víme, že děti často tráví prázdniny nejen se svými rodiči, ale i prarodiči, i na to jsme při sestavování konceptu a programu mysleli. Chceme být všem dobrým sousedem, proto míříme do měst po celé české zemi,“ popisuje Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny. 

„Připravili jsme koncept výletů pro všechny věkové kategorie, na nichž budou děti sportovat, plnit nejrůznější úkoly, které jsou zaměřené na sport, rozvoj motoriky a vzdělávání s důrazem na ekologii a odpovědné chování k našemu okolí, a to hravou a zábavnou formou,“ dodává Vojtěch. 

V místech, kde jsou prodejny Penny, bude pro výlety připraven i program, který obchodní řetězec připravuje ve spolupráci s Českou obcí sokolskou. Během něho účastníci absolvují výlet po okolí města v délce přibližně pět až šest kilometrů, na jehož trase budou děti plnit své úkoly. Součástí programu je pak nejen ochutnávka privátních značek Penny, ale na závěr i kulturní program v podobě promítání filmu Děti Nagana, jehož je řetězec partnerem, nebo koncert Michala Davida.

První výlety v rámci projektu se uskuteční v Milovicích, Dačicích a Židlochovicích. Další postupně proběhnou v celkem 15 českých městech a obcích až do podzimu. Aktuální kalendář výletů najdou zájemci na internetové adrese www.hybemesehezkycesky.cz.

-stk-