Skylink Live TV zařadila kanály HBO, Cinemaxy vypadly

středa, 3. května 2023, 10:30 TV, Aktuality MediaGuru

Francouzská skupina Canal+ začala v České republice a na Slovensku nabízet programy HBO, HBO 2 a HBO 3 nejen ze satelitu, ale také prostřednictvím své internetové televize. Kanály jsou k dispozici ve vysokém rozlišení, nechybí ani archiv.

Videotéka Skylink Live v prostředí Smart TV.

Videotéka Skylink Live v prostředí Smart TV.

V úterý 2. května byly do programové nabídky internetové televize Skylink Live TV přidány stanice HBO, HBO 2 a HBO 3, naopak sesterské programy Cinemax a Cinemax 2 v této službě chybí. Zákazníci, kteří mají předplaceny balíčky HBO Standard nebo HBO MaxPack, tak získávají možnost sledovat tyto programy nejen na satelitu, ale také online, například prostřednictvím televizoru připojeného k síti nebo mobilního telefonu.

Zákazníci, kteří chtějí tyto programy sledovat pouze v internetové televizi, si mohou předplatit nový balíček Kombi+ HBO za 499 Kč nebo balíček HBO za 199 Kč, který je možné dokoupit pouze k některému ze základních balíčků Mini/Smart/Multi a nelze ho zakoupit samostatně. Diváci tak získají možnost sledovat jakýkoliv film nebo seriál živě, ze sedmidenního archivu nebo si pustit právě běžící pořad od začátku. Součástí je i přístup k videotéce HBO Max.

-lukpol-