Časopis Reportér vydává rozhovorový speciál Srdcaři

čtvrtek, 15. června 2023, 10:05 Tisk, Aktuality MediaGuru

Letní rozhovorový speciál časopisu Reportér vychází pod názvem Srdcaři. Obsahuje dvaadvacet rozhovorů s lidmi z různých oborů.

Speciál časopisu Reportér Srdcaři, zdroj: Reportér

Speciál časopisu Reportér Srdcaři, zdroj: Reportér

Magazín Reportér vydává letní rozhovorový speciál pod názvem Srdcaři. V prodeji je od 15. června, má 120 stran a stojí 129 Kč. K dostání je v trafikách, na vybraných čerpacích stanicích a v e-shopu magazínu Reportér.

Speciál nabízí rozhovory s lidmi z řady oborů, ať už je to hudba, sport, design, psychologie, či genetika, architektura (například zpěvačka Tereza Černochová, herec Jiří Suchý, primabalerína Nikola Márová, herec Adam Mišík, architekt Marek Tichý, filantropka Michaela Bakala, psycholožka Šárka Portešová, producent Jan Čechtický nebo řidička tramvaje Karolína Hubková a další).

„Chtěli jsme čtenářkám a čtenářům nabídnout časopis, se kterým mohou prožít krásné léto. Věříme, že jsme pro naše rozhovory vybrali takové osobnosti, díky kterým se dozví zajímavé věcí a některá témata uvidí v nových souvislostech,“ říká šéfredaktor magazínu Reportér Robert Čásenský.

-mav-