Hollandia v kampani vyzývá k návratu do přírody

pátek, 23. června 2023, 12:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Hollandia podporuje svou Bio Jogurtovou zmrzku kampaní s mottem „Všichni pocházíme z P…“.

Klíčový vizuál ke kampani značky Hollandia na novinku Bio Jogurtová zmrzka, zdroj: Hollandia

Klíčový vizuál ke kampani značky Hollandia na novinku Bio Jogurtová zmrzka, zdroj: Hollandia

Česká společnost Hollandia rozšiřuje své portfolio mražených výrobků.  Uvedení novinky Bio Jogurtové zmrzky provází kampaň s mottem „Všichni pocházíme z P....“, jež apeluje na spotřebitele, aby při nákupu dávali přednost lokálním produktům vyrobených z ověřených přírodních zdrojů.

„V nové kampani jsme se rozhodli jít cestou lehké kontroverze, která nám, jak věříme, umožní zábavnou a odlehčenou formou představit naše bio produkty a podpořit principy ekologického a udržitelného zemědělství, které jsou s nimi spojené,“ popisuje Jaroslav Semerák, marketingový manažer společnosti Hollandia. 

V první fázi kampaně Hollandia komunikovala v online prostředí, na sociálních sítích a outdoorových nosičích jednoduchý vizuál, jemuž dominoval claim „Všichni pocházíme z P….“, kde zbylá písmena slova „přírody“ byla zaslepena zelenou páskou. V navazující části, která aktuálně probíhá po zbytek června, své sdělení značka dopověděla a odhalila spojení s novým produktem Hollandia Bio Jogurtová zmrzka. 

Klíčový vizuál k první teasingové části kampaně značky Hollandia, zdroj: Hollandia

Klíčový vizuál k první teasingové části kampaně značky Hollandia, zdroj: Hollandia

Kampaň až do začátku července doprovází také spotřebitelská soutěž, kde mohou výherci za nákup produktu získat voucher na glampingový víkendový pobyt v přírodě či eko svačinové boxy a lahve pro výlety do přírody.

Za konceptem a realizací kampaně stojí agentura LineArt.

-stk-