Konference Sport Alive 2023 spustila prodej vstupenek

pondělí, 12. června 2023, 11:55 Aktuality, Marketing MediaGuru

Po úspěšném prvním ročníku se vrací největší česká sportovně-byznysová konference Sport Alive. Pořadatelé ohlásili prvních deset vystupujících a zaznamenali zvýšený zájem v předprodeji.

Zdroj: Sport Alive

Zdroj: Sport Alive

Česká sportovně-byznysová konference Sport Alive připravuje druhý ročník. Pořadatelé ohlásili prvních deset vystupujících a spustili prodej vstupenek. Cílem konference Sport Alive 2023 je opět přinášet inspirace a návody na to, jak lépe budovat, prezentovat, měřit a prodávat český a slovenský sport. 

Volný prodej vstupenek byl otevřen ve středu 7. června, kdy skončil předprodej pro loňské účastníky, kteří si mohli prioritně a výhodně zakoupit vstupy na letošní ročník konference. Pořadatelé již od počátku registrují vyšší poptávku než vloni.

„Jsme velmi rádi, že spousta organizací a firem uchopila konferenci tak, jak byla zamýšlena, tzn. jako platformu pro vzdělávání svých lidí a jako možnost propojení sportovních svazů a klubů se světem firem, agentur a celkově sportovního byznysu. I letos registrujeme velký zájem o hromadné objednávky, takže se dá čekat, že ještě dříve než vloni dosáhneme naplnění kapacity konference a nebudeme moci uspokojit celou poptávku. Prostory O2 universum nám poskytují špičkové konferenční zázemí, ale nafukovací bohužel nejsou,“ říká Tomáš Janča, zakladatel projektu Sport Alive.

I v letošním roce pořadatelé počítají se zhruba 35 speakery a programem ve 2 sálech. „Programová nabídka bude podobná jako vloni, takže si účastníci mohou vždy zvolit z paralelního programu. V tento moment můžeme zveřejnit prvních 10 vystupujících, další budeme odhalovat postupně, stejně jako témata jejich vystoupení. Oproti loňsku letos o něco navýšíme počet vystupujících ze zahraničí, ale minimálně dvě třetiny vystupujících budou pořád z Česka nebo ze Slovenska,“ dodává Janča.

Mezi již potvrzenými vystupujícími letošní konference jsou:

  • Gianluca Santaniello - komerční ředitel fotbalového klubu Venezia FC, který prošel významným marketingovým repositioningem
  • Bettina Baer - bývalá švýcarská fotbalová reprezentantka a hlavní konzultantka americké agentury Two Circles, kde primárně spolupracuje s fotbalovými asociacemi a ženskými kluby
  • Ondřej Šebek - předseda Národní sportovní agentury
  • Marek Kindernay - výkonný ředitel O2 TV
  • Kamil Veselý - marketingový ředitel AC Sparta Praha
  • Jan Koukal - bývalý elitní squashista a majitel agentury Sportegy, která zastupuje řadu známých českých sportovců
  • Marek Tesař - majitel agentury RAUL a provozní ředitel České obce sokolské
  • Jakub Koreis - bývalý hokejista a jeden z tvůrců podcastu Bomby k tyči
  • Jakub Petřina – šéf Brand Strategy v PPF Group
  • Zuzana Svobodová – ředitelka sportovního úseku Českého florbalu

Program konference bude opět vrcholit vyhlášením cen Sport Alive Awards by Tipsport. V šesti kategoriích budou oceněny nejlepší projekty, iniciativy a kampaně v českém a slovenském sportu. Přihlašování projektů bude letos otevřeno s větším předstihem než vloni, a to již v průběhu června. „Rozhodli jsme se letos prodloužit přihlašovací období, aby si organizace mohly v klidu připravit své přihlášky a nemuseli to řešit na poslední chvíli. Vloni bylo přihlášeno celkem 93 projektů, letos jich čekáme ještě mnohem více,“ říká Janča.

Další informace najdete na webu konference zde.

-mav-