Lidl si připomíná 20 let pětiminutovými nákupy zdarma

úterý, 6. června 2023, 06:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Lidl připomíná své výročí 20 let na trhu kampaní, soutěžemi o  pětiminutové nákupy nebo nákupy zdarma na celý rok.

Zdroj: Lidl

Zdroj: Lidl

Maloobchodní řetězec Lidl v letošním roce slaví 20 let v České republice. Výročí připomíná kampaní v televizi, na internetu a v místě prodeje. Součástí oslav jsou také slevy na vybraný sortiment, soutěže o pětiminutové nákupy nebo nákupy zdarma na celý rok.

Lidl vstoupil na český trh v roce 2003, kdy v červnu otevřel prvních 14 prodejen. Jejich počet do dnešního dne narostl na 316. Na každé z nich si bude obchodní řetězec v termínu od 5. června do 30. června slavit výročí, na které upozorní prostřednictvím speciálního loga přímo ve vstupu do prodejen i na prodejní ploše.

Oslavy staví na výhrách, jejichž celková hodnota výher se pohybuje v desítkách milionů korun. V prvním týdnu nabídne Lidl slevy ve výši 20 % na pečivo, zmrzliny, čerstvé ovoce a zeleninu a výrobky pod privátními značkami Argus, Eridanous, Grill&Fun a Pilos. Druhý týden přinese soutěže o 316 pětiminutových nákupů zdarma, probíhat budou na každé z prodejen Lidlu. Ve třetím týdnu se Lidl zaměří na kutily, kteří mohou vyhrát vybavení do dílny značky Parkside. Ve hře bude celkem 1000 cen.

Oslavy završí týden od 26. června do 2. července. „Jako pomyslnou třešničku na narozeninovém dortu jsme si pro zákazníky připravili opravdu skvělou cenu. Mohou se zapojit do soutěže o celkem 50 nákupů v Lidlu na celý rok zdarma. Všechny akce jsme vybírali tak, abychom našim věrným zákazníkům udělali radost a aby s námi mohl slavit opravdu každý,“ vysvětluje generální ředitel Lidlu Adam Miszczyszyn.

V mobilní aplikaci Lidl Plus mohou zákazníci po celé čtyři týdny roztočit virtuální kolo štěstí a vytočit si proplacení svého posledního nákupu. Každý den si nákup zdarma domů odnese celkem 316 zákazníků. Šance na výhru tak bude čekat v každé prodejně.

Oslavy komunikuje speciální stránka www.lidl20let.cz, leták i televizní spoty. 

-stk-