Nej.cz přichystala pět změn v digitální kabelové nabídce

úterý, 20. června 2023, 11:40 TV, Aktuality MediaGuru

Zákazníci Nej.cz, kteří využívají její digitální kabelovou televizi s označením NejCATV, zaznamenali v uplynulých dnech několik změn v její programové nabídce. Novinky se týkají kanálů společnosti AMC Networks i SPI International.

Stejně jako ostatní operátoři i Nej.cz nabízí kanál Spektrum Home nově v základních nabídkách. Zdroj: AMC Networks International

Stejně jako ostatní operátoři i Nej.cz nabízí kanál Spektrum Home nově v základních nabídkách. Zdroj: AMC Networks International

  • Kanál Spektrum Home byl přesunut do Základní programové skladby a nahradil tak program Spektrum HD, který bude nadále dostupný v balíčcích Nej Komfort a Nej Komplet.

  • Filmové kanály Filmbox Star a Filmbox HD rovněž obohatily Základní programovou skladbu, a to na pozicích kanálů Filmbox Premium a Filmbox Extra HD, které byly přesunuty do balíčků Nej Komfort, Nej Film, Nej Komplet a Nej Výběr+Film.

  • Kanál Arena Sport 2 je nyní zařazen už v Základní programové skladbě.

  • Nově najdou zákazníci v Základu také slovenský zpravodajský program TA3.

  • Poslední úpravou je pak zařazení kanálu Ukraina Pierszyi, který nahradil původní pozici kanálu Up Network, jehož provozovatel vysílání ukončil.

-lukpol-