NejTV zvyšuje dostupnost řady televizních kanálů

čtvrtek, 22. června 2023, 09:45 TV, Aktuality MediaGuru

Operátor Nej.cz si zavádí změny nejen v kabelové nabídce NejCATV, ale upravuje také svůj kreditový systém.

Z vysílání stanice TV Paprika. Zdroj: AMC Networks

Z vysílání stanice TV Paprika. Zdroj: AMC Networks

Operátor Nej.cz si připravil na červen změny nejen v kabelové nabídce NejCATV, ale také úpravách jeho kreditového systému. Jde o poměrně rozsáhlé změny, které mají zatraktivnit nabídku a učinit ji konkurenčněschopnější na neustále se rozvíjejícím trhu placené televize.

  • TV kanály Sport 1 a Sport 2 zlevňuje NejTV z 5 kreditů a bude je možné objednat samostatně, každý za 2 kredity.
  • Slovenský zpravodajský kanál TA3 je nově k objednání zdarma, má tedy hodnotu 0 kreditů.
  • Kanály Spektrum Home a TV Paprika už nebudou objednatelné společně za 2 kredity. Kanál Spektrum Home má po vstupu do DVB-T2 hodnotu 0 kreditů, TV Papriku nově 1 kredit.
  • Balíček skupiny Filmbox, který obsahoval 9 kanálů, bude ohodnocen jednotlivě. Kanály 360 TuneBox a Fast&FunBox budou nabízeny zdarma (0 kreditů). Kanály DocuBox, FashionBox, FilmBox Arthouse, FilmBox Family a FightBox budou dostupné každý za 1 kredit. Po 2 kreditech pak budou nabízeny kanály FilmBox Extra a FilmBox Premium.
  • Další zlevnění se týká také filmových programů, a to konkrétně kanálu FilmBox, který bude z 1 kreditu snížen na 0 kreditů, kanálu FilmBox Stars, který bude rovněž zdarma místo původních 2 kreditů, a také FilmBox videotéky, která bude nově pouze za 4 kredity, namísto původních 8 kreditů. Všem stávajícím zákazníkům FilmBox videotéky bude tato funkcionalita z technických důvodů odebrána a bude nutné si ji navolit znovu.
  • Za 2 kredity byly spolu doposud JimJam a Minimax, nově budou ke zvolení každý za 1 kredit.
  • Poslední kreditní změna se pak týká erotického balíčku s kanály EroX a EroXXX, které už nebudou společně za 3 kredity, ale oba samostatně každý za cenu 1 kreditu.

    -lukpol-