Německá komerční televize Vox oslavila třicetiny

neděle, 11. června 2023, 11:15 TV MediaGuru

Začátkem letošního roku oslavila německá komerční televize Vox z portfolia Mediální skupiny RTL své třicáté výročí. Diváci v Česku ji mohou sledovat ve standardním rozlišení nekódovaně na satelitu Astra, v nabídce ji má i operátor O2 TV.

Německou televizi je možné sledovat bez problémů i v Česku. Zdroj: RTL Deutschland

Německou televizi je možné sledovat bez problémů i v Česku. Zdroj: RTL Deutschland

Povědomí o značce mezi německou veřejností je velké a dosáhlo 98 % populace. Mezi známé primetimové pořady patří například “Die Höhle der Löwen”, “Kitchen Impossible”, “Mälzer & Henssler liefern ab” a “Sing meinen Song – Das Tauschkonzert”. Mezi stabilními formáty se zabydlely například “Das perfekte Dinner”, “Shopping Queen”, “Goodbye Deutschland”, “auto mobil”“hundkatzemaus”.

Program mohou sledovat zájemci bez problémů ze satelitu Astra, který zaručuje kanálu prakticky celoevropské pokytí, tedy včetně území České republiky a Slovenska. Stanice je ovšem k dispozici bezplatně pouze ve standardním rozlišení obrazu. Ve vyšší obrazové kvalitě je kanál součástí německých placených služeb včetně HD+. Z operátorů působícícíh na našem trhu má kanál v nabídce například O2 TV v rámci tarifů Zlatá.

-lukpol-