Penny v letní věrnostní kampani nabízí nože Vivess

sobota, 10. června 2023, 08:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Penny startuje 8. června novou věrnostní kampaň, v níž si mohou zákazníci za nasbírané body pořídit se slevou produkty značky Vivess.

Zdroj: Penny

Zdroj: Penny

V nové letní věrnostní kampani, která startuje 8. června, nabízí Penny kolekci sedmi nožů značky Vivess doplněné o praktické nůžky, protiskluzové dřevěné prkénko a bambusový držák na nože. Zákazníci si mohu výrobky pořídit za nasbírané body se slevou až 66 %. 

„Léto, to je čas společných setkání při grilování nebo u dobrého jídla. Proto jsme chtěli v nové kampani nabídnout něco, co se bude našim zákazníkům v tomto období hodit. Kvalitní nože od naší značky Vivess ovšem využijí nejen při přípravě letních pokrmů. Od roku 2012, kdy tato značka vznikla, si na trhu vydobyla své místo a zákazníci už se i v rámci našich akcí přesvědčili o kvalitě jejích produktů. Věřím, že tomu bude i tentokrát,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny. 

V rámci akce nabízí Penny kolekci sedmi nožů od univerzálního nože, přes nože na rajčata, na loupání, na chleba, na maso až po Santoku nůž. Doplňují  je kuchyňské nůžky, protiskluzové dřevěné prkénko a bambusový blok na nože s magnetickou úchytkou pro uložení všech sedmi nožů. 

V průběhu věrnostní kampaně zákazníci dostanou za každých 200 korun svého nákupu jeden bod. Za 10 těchto bodů pak dostanou slevu na některý z produktů z nabízené kolekce. Body lze získat až od 9. srpna a uplatnit je o týden déle nebo do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách Penny.

-stk-