Stock rozšiřuje svou nabídku ready-to-drink nápojů

pátek, 2. června 2023, 11:40 Aktuality, Marketing MediaGuru

Stock Plzeň-Božkov uvádí na trh tři nové předmíchané nápoje v plechovkách.

Tři nové předmíchané nápoje v plechovkách uvádí na trh Stock, zdroj: Stock Plzeň-Božkov.

Tři nové předmíchané nápoje v plechovkách uvádí na trh Stock, zdroj: Stock Plzeň-Božkov.

Společnost Stock Plzeň-Božkov rozšiřuje svou nabídku v kategorii ready-to-drink nápojů. Po roce, kdy do ní vstoupila se čtyřmi míchanými nápoji v plechovkách, přidává další tři – pod značkou Dynybyl Gin & Tonic, Cuba Libre a Mojito od rumu Božkov Republica. Reaguje tím nejen na vzrůstající poptávku spotřebitelů po předmíchaných drincích, ale také na nejnovější trendy v oblasti alkoholu, mimo jiné na preferenci nápojů s nižším obsahem alkoholu či rostoucí potřebu pohodlí. 

„Rozhodli jsme se aktivně reagovat na nové trendy, přání a očekávání našich zákazníků, která ukazují ohromný potenciál kategorie ‚ready-to-drink‘ nápojů v plechovkách. Značky Božkov Republica a Dynybyl jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené, a proto jsme rozšířili naše stávající portfolio o inovativní produkty právě na bázi těchto značek. Jsme přesvědčeni, že tyto nově připravené nápoje přinesou našim zákazníkům radost a stanou se oblíbenými společníky na cestách a nedílnou součástí letních grilovaček, setkání s přáteli a dalších příležitostí,“ popisuje Tomáš Hejkal, marketingový ředitel ve společnosti Stock Plzeň-Božkov.

Předmíchané drinky v plechovkách jsou v poslední době nejrychleji rostoucí kategorií lihovin. Ready-to-drink nápoje za poslední rok více než zdvojnásobily svou hodnotu, přičemž růst pohání lokální značky RTD, které mají více než sedminásobné tržby.

Vývoj novinek zabral několik měsíců„Během této cesty bylo potřeba připravit vyšší desítky vzorků, z nichž byly následně vybrány ty nejlepší. Abychom spotřebitelům zajistili co nejlepší možnou kvalitu, používáme při tvorbě receptur jen osvědčené suroviny od našich zavedených dodavatelů a na vybraných tekutinách následně probíhají zátěžové a stabilitní testy. Nové nápoje jsou k dispozici ve 250ml balení, jsou naperleny oxidem uhličitým na příjemnou hladinu a nejlépe si je vychutnáte dobře vychlazené,“ dodává k výrobnímu procesu Petra Lišková, Master Blender ve společnosti Stock Plzeň-Božkov.

Novinky budou komunikovány jednak v rámci svých značek, jednak PR aktivitami a spoluprací s vybranými influencery. „Ready-to-drink nápoje nám otevírají nové příležitosti konzumace značek,“ dodává Tomáš Hejkal s tím, že samotným značkám to zároveň v očích spotřebitelů dodává modernější image. 

Ready-to-drink nápoje jsou prodávány v plechovkách, jejichž design navrhla agentura Fiala & Šebek. V letních měsících budou nové drinky navíc vybavené speciálním top clipem v balení po čtyřech.

Na trhu jsou od Stocku nyní k dostání kromě výše zmíněných novinek také Fernet Stock Bavorák Citrus, tuzemák Božkov Originál & Cola s limetou, vodka Amundsen se sodou v příchutí bezinka a máta nebo borůvkový gin Dynybyl Violet s tonikem.

-stk- 

Stock uvádí na trh míchané drinky v plechovkách

úterý 28. června 2022

-stk-