Coolife Fest od Prima Cool navštívilo 15 tisíc lidí

čtvrtek, 27. července 2023, 16:55 Aktuality, TV MediaGuru

Čtvrtý ročník freestylové show Coolife Fest, který se uskutečnil pod taktovkou kanálu Prima Cool, navštívilo na konci května na pražské Smíchovské náplavce 15 tisíc lidí.

Coolife Fest 2023, zdroj: FTV Prima

Coolife Fest 2023, zdroj: FTV Prima

Čtvrtý ročník freestylové show Coolife Fest, který se uskutečnil pod taktovkou kanálu Prima Cool, navštívilo na konci května na pražské Smíchovské náplavce 15 tisíc lidí

Už od poledne mohli návštěvníci sledovat exhibice zástupců několika freestyle sportů, kterým dominovala česká reprezentace freeskierů i světová skydiverská špička ve swoop freestyle, navštívit ukázku výstavy The World of Banksy nebo si poslechnout přednášku v Be!Explorer Zone. Opět se uskutečnilo MČR v BMX minirampě na pontonu uprostřed Vltavy, ze kterého si letos titul mistra ČR odnesl Miki Hovorka. Večer zazněly rytmy tracků DJ Wiche a Resta, jejich vystoupení završila světelná Flyboard show Petra Civína. Program pokračoval afterparty s DJ´s na lodi Cargo Gallery.

Zdroj: FTV Prima

Novinkou letošního ročníku byla Be!Explorer Zone, která nabídla několik přednášek osobností z různých oborů, v čele s povídáním dobrodruha, cestovatele a mentora Mikyho Škody, popularizátorky AI Sary Polak, Jiřího Kryštofa Jarmara & Vojtěcha Hlaváčka, autory podcastu Brain We Are. O vesmíru, kosmických technologiích a inovacích mluvila Anička Rojková, o svých zážitcích pohovořil i cestovatel Slávek Král.

Akci připravila primácká agentura Solootions. Partnerem akce Coolfe Fest je rapové Radio Spin. Letošní ročník festivalu se konal pod záštitou Jana Chabra, zastupitele hl. města Prahy, Moniky Shaw Salajové, místostarostky městské části Prahy 5, a Milana Vrkoče, radního městské části Prahy 5.

-mav-