Ecomail do svého nástroje implementoval ChatGPT

pátek, 28. července 2023, 07:15 Aktuality, Marketing MediaGuru

Česká platforma na odesílání e-mailů Ecomail nově integrovala do svého nástroje OpenAI.

Ilustrační foto, zdroj: Ecomail

Ilustrační foto, zdroj: Ecomail

Česká platforma na odesílání e-mailů Ecomail nově integrovala do svého nástroje OpenAI. Má zjednodušit proces vytváření newsletterů a uvolnit tak ruce marketérům i majitelům e-shopů.

K dispozici mají uživatelé čtyři funkce: vylepšit, přeformulovat, zkrátit nebo prodloužit text.

„Nová funkce ušetří našim klientům čas i peníze. Uživatel nyní může vlastní text z blogu nebo stránky zkopírovat do nástroje a AI mu text upraví do vhodné podoby, aby mohl newsletter rovnou odeslat,” popisuje Jakub Stupka, COO marketingové platformy Ecomail.cz.

Uživatelé aplikace se brzy dočkají dalšího vylepšení, jako je přechod na ChatGPT 4. V budoucnu by navíc mohla AI vygenerovat jak celý text v šabloně jen na základě zadání klienta, tak třeba i fotky k newsletteru. „Budoucností je například personalizace textu na základě předem vybraného tone of voice, které se budou aplikovat do každého nově vytvořeného e-mailu,” dodává Jakub Stupka.

Už teď se implementace AI osvědčila například grafickému nástroji Canva, která přišla s řadou vychytávek, jako je například možnost smazat nevyžádaný objekt z fotky nebo jej nahradit za jiný. 

-mav-