Hanácká vodka nasazuje spot s Matějem Ruppertem

pátek, 14. července 2023, 13:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Hanácká vodka představuje již třetí reklamní spot s Matějem Ruppertem.

Zdroj: Hanácká vodka / Palírna U Zeleného stromu

Zdroj: Hanácká vodka / Palírna U Zeleného stromu

Hanácká vodka z portfolia společnosti Palírny U Zeleného stromu nasazuje již třetí televizní spot s Matějem Ruppertem. Tentokrát se zaměřuje na různé aktivity, kde hrají prim přátelé a zábava. Opět cílí na všechny ve věku 18+, kteří se chtějí bavit, tančit a užívat si léto.

„Nový spot na Hanáckou vodku má divákům komunikovat hlavně to, že ji lze konzumovat při různých příležitostech od grilovačky na zahradě po festival, a to bez ohledu na věk. Tedy samozřejmě pokud je vám 18+,“ sděluje Veronika Havettová, brand manažerka Hanácké vodky, a dodává, že Hanácká vodka je určena jak pro podávání v čisté podobě, tak v míchaných drincích.

Televizní reklama bude k vidění od 10. července do 31. srpna, a to ve dvou verzích. „V jedné se objevuje prostředí domácí party, nočního klubu a festivalu, v té druhé se místo na festivalu ocitají účastníci na svatbě,“ dodává Havettová.

S Matějem Ruppertem spolupracuje značka již potřetí. Na rozdíl od předešlých spotů je tentokrát jeho role spíše upozaděna. Objevuje se jako barman v klubu, vyhazovač na festivalu a podobně. 

Za kreativním konceptem nové reklamy stojí Petr Vlasák, Jan Mička a Pavel Hluchý. Produkci zajistila společnost Flux Films. Režie se ujal Adam Vopička. Natáčelo se v několika lokacích v Praze nebo v Plzni. Hudbu složil Lukáš Chromek, zpěv patří Matěji Ruppertovi.

-stk-