Markéta Vondroušová je tváří ponožek značky Footshop

pondělí, 17. července 2023, 14:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Wimbledonská vítězka Markéta Vondroušová a skateboardista David Luu jsou tváří privátní značky Footshopu, Sneaker Socks.

Zdroj: Footshop

Zdroj: Footshop

Footshop přichází s novým dlouhodobým projektem ve formě Footshop label ponožek. První kolekce ponožek Sneaker Socks odpovídají stylu vybraných modelů a umožňují různé barevné i vzorové kombinace. Svou tvář kolekcím propůjčili česká tenistka Markéta Šimková Vondroušová, která o víkendu vyhrála Wimbledon, a profesionální skateboardista a Youtuber David Luu. Footshop chce svou nabídku dál rozšiřovat.

První kolekce byly navržen tak, aby odpovídaly stylu konkrétních modelů Vans Knu Skool, adidas Samba, adidas Gazelle, Nike Air
Max 1 a Nike Air Force 1. 

Footshop zatím uvedl na trh celkem šest vzorů Sneaker Socks ve velikostech 36 až 46. Většinu lze koupit v několika barvách, přičemž kolekce The Bubble Socks a The Stripes Socks se prodávají po třech různobarevných párech. 

Lokalitou pro natáčení propagačního videa a focení snímků pro lookbook se stal pražský ostrov Štvanice, konkrétně tamní centrální tenisový kurt a Mystic Skatepark. Místo bylo zvoleno tak, aby reprezentovalo obě tváře Sneaker Socks.

Zdroj: Footshop

Zdroj: Footshop

-mav-