Na český trh přichází alpská perlivá voda Cans

úterý, 18. července 2023, 18:05 Aktuality, Marketing MediaGuru

Spoluzakladatel VR hry Beat Saber Jaroslav Beck přináší na trh značku ochucené perlivé vody bez cukru a sladidel.

Spoluzakladatel VR hry Beat Saber Jaroslav Beck na trh uvádí prémiovou vodu Cans, zdroj: Cans.

Spoluzakladatel VR hry Beat Saber Jaroslav Beck na trh uvádí prémiovou vodu Cans, zdroj: Cans.

Na tuzemský trh vstupuje nová značka prémiové alpské ochucené perlivé vody bez cukru a bez umělých sladidel. Pod značkou Cans ji uvádí tvůrce a spoluzakladatel VR hry Beat Saber Jaroslav Beck.

„Hledal jsem řešení, jak snížit příjem cukru, ale i tak si dát během dne drink, který si užiju. Inspiraci jsem čerpal z mého pobytu v LA. Evropská nabídka mě úplně neuspokojila a dovoz z USA byl nesmysl, proto jsem se rozhodl rozjet vlastní značku,“ říká Jaroslav Beck. 

Značka Cans je nejprve uváděna v České republice. Založena je primárně na alpské vodě, čistě přírodní šťávě z ovoce a bublinkách. Neobsahuje žádný cukr ani umělá sladidla a celý obsah plechovky má pouze šest kalorií. 

„Během dne mám chuť pít i něco jiného než vodu. A rituál otevření plechovky je malá věc, na kterou se vždy těším. Bohužel lokální nabídka se skládá primárně ze sladkých nápojů. S cukrem je to vždy nahoru dolu. Nakopne vás a po chvíli máte hodinu únavy a chuť na další snack a vzpruhu. Při mém plném kalendáři tento systém prostě dlouhodobě nefunguje. Naopak při držení hladiny cukru bez razantních výkyvů nejsem unavený a mám i lepší náladu v průběhu dne,” vysvětluje Beck hlavní důvod, proč se značkou Cans přichází. 

V prodeji bude Cans ve dvou příchutích – limeta a citron & třešeň a višeň v balení 330 ml plechovek z recyklovaného a recyklovatelného hliníku. V designu klade značka na líbivé barvy a svěžest. K dostání jsou na vlastním e-shopu drinkcans.cz a postupně budou k dispozici u vybraných online prodejců a v podnicích.

-stk-