O2 TV nabídne do konce prázdnin zdarma balíček Kino s HBO

pondělí, 31. července 2023, 11:55 TV, Aktuality MediaGuru

O2 TV svým stávajícím zákazníkům nabídne k tarifu balíček Kino s HBO Max na měsíc zdarma.

Prostředí placené televize O2 TV. Zdroj: O2 Czech Republic

Prostředí placené televize O2 TV. Zdroj: O2 Czech Republic

Do konce letních prázdnin budou moci všichni zákazníci placené televize O2 TV bez ohledu na tarif sledovat programy z balíčku Kino bez příplatku. Jedná se konkrétně o trojici kanálů HBO s videotékou HBO Max. Kdo bude chtít využít službu jako nový zákazník, dostane na otestování tarif Bronzová.

„Divák O2 TV v průměru tráví u obrazovky 33 hodin týdně, tedy 4 hodiny a 43 minut denně, což převyšuje o hodinu celorepublikový průměr, který je dle posledního měření sledovanosti pro Asociaci televizních organizací 3 hodiny a 44 minut. Navíc, z našich statistik je zřejmé, že zákazníci O2 TV v létě využívají mnohem častěji možnost zpětného zhlédnutí svých oblíbených filmů, seriálů nebo dokonce i sportovních přenosů,“ uvedla mj. Dana Tomášková, ředitelka digitálních služeb a O2 TV.

Stávající zákazníci nezískají balíček Kino automaticky, budou si ho muset aktivovat v online samoobsluze Moje O2. Programová nabídka se jim pak rozšíří o kanály HBO, HBO2 a HBO3, součástí promo akce bude i videotéka HBO Max, to vše do konce letních prázdnin. Ke konci zkušebního období obdrží zákazník SMS s upozorněním a bude na něm, zda chce pokračovat nebo ne. V rámci náboru nových klientů pak O2 umožní těmto divákům získat přístup k tarifu O2 TV Bronzová. I těchto zákazníků se týká nabídka s balíčkem Kino.

-lukpol-