Agentura Katz83 upravuje strukturu, má nové lidi

středa, 23. srpna 2023, 17:25 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Do agentury Katz83 podnikatele Tomáše Jirsy nastupují tři nové tváře –Alžběta Běličová, Ivana Gerik a Tereza Kovandová.

Do agentury Katz83 přicházejí (zleva): Ivana Gerik, Tereza Kovandová a Alžběta Běličová, zdroj: Katz83

Do agentury Katz83 přicházejí (zleva): Ivana Gerik, Tereza Kovandová a Alžběta Běličová, zdroj: Katz83

Agentura Katz83 podnikatele a investora Tomáše Jirsy rozšiřuje svůj tým. Pozici account directorky bude nově zastávat Alžběta Běličová, projektové řízení skupiny bude mít na starost Ivana Gerik a tým sociálních sítí povede Tereza Kovandová. Trojice do skupiny přišla v posledních měsících a bude se starat o optimalizaci všech nabízených služeb a vedení komplexnějších projektů. V rámci společnosti také vzniklo samostatné oddělení starající se o sociální sítě. 

„Končí hezké a hektické období experimentálního brandu a vstupujeme do nové éry. Do budoucna se budeme soustředit na vytváření pevného systému a prostředí, které nám umožní růst v různých oblastech, začleňovat do našeho networku nové talenty a týmy a také plně využívat technologické inovace na komunikačním i mediálním trhu pro naše klienty,” říká Tomáš Jirsa. 

Alžběta Běličová, jež se stává novou account direktorkou, působí v oblasti komunikace přes 10 let. Do Katz83 přichází z agentury Epic Public relations, kde zaštitovala komunikační strategie a vedení týmů pro klienty zejména z oblasti financí, práva, poradenství, průmyslu či zdravotnictví jako například Boston Consulting Group, BDO, Randstad, Saint-Gobain či Synlab.

Projektové řízení na skupinové úrovni má nově na starosti Ivana Gerik, která své předchozí zkušenosti získávala například v agentuře Real Pictures nebo při řízení mezinárodního uměleckého festivalu Parallels v rámci předsednictví ČR v Radě EU.

Tereza Kovandová, která má nově na starosti celý tým starající se o sociální sítě klientů, dříve působila v agentuře VMLY&R a předtím v e-commerce retaileru Footshop. Patří také mezi vítěze soutěže mladých kreativců Young Lions.

-stk-