Better má nové klienty: Scania, DRFG a Moravia Propag

úterý, 29. srpna 2023, 06:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Do portfolia agentury Better se nově řadí firmy  Scania, DRFG a Moravia Propag.

Zdroj: Better

Zdroj: Better

Agentura Better rozšiřuje portfolio svých klientů. V České republice, na Slovensku a v Maďarsku bude mít na starosti komunikaci značky Scania. S investiční skupinou DRFG uvádí na trh projekt Green Mladá Boleslav a pro Moravia Propag chystá brandovou strategii.

Původně nás Scania poptala na správu výkonnostních kampaní. Hned na začátku spolupráce jsme se ale s klientem domluvili na rozšíření spolupráce v podobě posilování brandu. Do konce roku 2023 nás tak čeká spuštění brandové kampaně a tří měsíčních výkonnostních kampaní,” přibližuje za Better Irena Andrašková. 

Better stojí i za kreativou, která se propíše do komunikace Scanie ve všech třech výše zmíněných zemích. Kreativní koncept staví na jednoduchém a přitom silném sdělení. Naším záměrem je utvrzovat cílovou skupinu, že kvalita, kterou Scania má, je nezpochybnitelná. Díky síle značky si můžeme dovolit být v komunikaci odvážní,” vysvětluje kreativní ředitel agentury Stanislav Bílek.

Mezi klienty Betteru se nově řadí i investiční skupina DRFG. „Momentálně řešíme komunikaci projektu Green Mladá Boleslav. Jedná se o rezidenční bydlení, které se nachází v klidném prostředí a zároveň v blízkosti města, navíc s golfovým hřištěm hned u domu. Naším úkolem je představit Green Mladá Boleslav jako ideální možnost bydlení, případně jako investici,” říká CEO agentury Better Martin Kupka.

Dalším klientem, kterého agentura získala, je Moravia Propag, jež působí na trhu marketingových předmětů. Společně s agenturou Better posunout svou značku i globální platformu My Source Hub.

-stk-