Cyklisté v kampani radí, jak objevovat kouzlo cyklistiky

pátek, 1. září 2023, 07:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Český svaz cyklistiky ve své nové kampani dává rady a tipy, jak objevovat kouzlo cyklistiky a jak se v ní zlepšovat.

Zdroj: Český svaz cyklistiky

Zdroj: Český svaz cyklistiky

Český svaz cyklistiky připravil společně s platformou Welovecycling.cz novou mediální online kampaň „Radost ze zlepšení“. Navazuje tak na projekt z předchozích dvou let, který pod názvem „Radost z“ představoval cyklistiku jako takovou prostřednictvím nejrůznějších disciplín a ukazoval její širokou škálu a to, z čeho všeho mohou mít cyklisté na kole radost.

„V letošním roce ukazujeme široké veřejnosti prostřednictvím několika ambasadorů z řad reprezentantů v krátkých videích zajímavé rady a tipy, jak objevovat kouzlo cyklistiky, jak se v jednotlivých disciplínách zlepšovat, i jak se naučit něco nového,“ prozrazuje prezident Českého svazu cyklistiky Petr Marek.

Zmíněnými ambasadory jsou silniční cyklista Petr Kelemen, bikerka Simona Spěšná a zástupce Freestyle BMX Tomáš Beran. Petr Kelemen fanouškům prozradí, jak správně trénovat vytrvalost nebo intervaly, jak optimálně držet řídítka, jak trénují cyklisté v posilovně nebo jaké doplňky stravy nejčastěji používají. Simona Spěšná zase předvede, jak správně na horském kole skákat překážky v lese, jak si počínat ve sjezdu nebo jak projíždět klopené zatáčky. Tomáš Beran ukáže pár triků v bike parku a zároveň poskytne návod, jak je provádět.

Kampaň probíhá zejména na sociálních sítích, kde budou moci zájemci postupně během srpna a září zhlédnout všechna videa. Ta budou dostupná také na webu kampaně www.radost.bike

-stk-