Hitrádia mají nový síťový projekt Srdce na cestách

středa, 16. srpna 2023, 07:15 Aktuality, Rádio MediaGuru

Projekt Srdce na cestách je sezónní projekt všech regionálních Hitrádií.

Srdce na cestách, zdroj: Hitrádia

Srdce na cestách, zdroj: Hitrádia

Hitrádia patřící do mediální skupiny Media Bohemia letos realizují nový síťový projekt Srdce na cestách. Snaží se oslovit komunitu cyklistů, in-line bruslařů a uživatelů koloběžek. Ve spolupráci s partnery jako Besip a AutoMat se věnují osvětě silniční dopravy.

Během prázdnin až do října se promo týmy všech deseti regionálních Hitrádií vydají několikrát na cyklostezky, aby zde sportovce upozornily na to, jak se chovat na cyklostezkách bezpečně.

„Hitrádia patří svým formátem mezi AC rádia, pracují s mladými lidmi a rodinami. Naším hlavním cílem je proto edukovat tyto cyklisty, in-line bruslaře i koloběžkáře opravdu zábavnou a nenásilnou formou. Ve vysílání se zaměřujeme na vtipné momenty ze silniční dopravy, které mají edukativní rámec. Na akcích zase připravuje nejrůznější soutěže, hudební vsuvky a další zábavné prvky v jejichž rámci si naši fanoušci a posluchači nenásilně osvojí prvky bezpečnosti, a současně se při tom pobaví celá rodina,“ vysvětluje Petr Uchytil, šéf marketingu a produktu Media Bohemia.

Celkově by chtěla Hitrádia projektem oslovit milion posluchačů on-air a fanoušků on-line na sociálních sítích. Hlavním prvkem je ale setkávání s posluchači přímo na cestách.

Srdce na cestách je projekt, který spolufinancuje Fond zábrany škod. Partnery projektu jsou i regionální komerční partneři s vazbou na silniční dopravu, vybavení pro cyklisty nebo ti, kteří se na projektu podílí skrze své CSR projekty. Na projektu spolupracuje i řada dobrovolníků včetně rozhlasových moderátorů.   

-mav-