Hybrid nabízí prostředí Smart TV jako reklamní platformu

středa, 30. srpna 2023, 12:45 Aktuality, TV, Reklama MediaGuru

Reklamní sdělení osloví diváky hned po spuštění jejich televize, a to buď při nabídce aplikací, nebo výběru sledování televizního vysílání.

Ukázka reklamní platformy, zdroj: Hybrid

Ukázka reklamní platformy, zdroj: Hybrid

Společnost Hybrid Company ve spolupráci s Vidaa Europe oznámila exkluzivní spolupráci pro prodej reklamního prostoru ve Smart TV prostředí Vidaa OS v regionu střední a východní Evropy (CEE).

Zadavatelé mohou díky tomu doručit svá sdělení přímo na úrovni televizního zařízení diváků. Reklamní sdělení tak bude oslovovat diváky hned po spuštění jejich televize, a to buď při nabídce aplikací, nebo výběru sledování televizního vysílání.

„Ve světě, kde čím dál více lidí používá streamovací aplikace, je reklama zobrazená na úrovni operačního systému nejúčinnějším způsobem komunikace před tím, než si divák spustí streamovací platformu nebo klasické televizní vysílání,“ říká Lukáš Hnilička, CEO Hybrid Company.

Propagace na úrovni Smart TV byla do nedávna doménou streamovacích služeb. Rozšíření nabízí příležitost pro značky, které chtějí zasáhnout své cílové skupiny účinným a inovativním způsobem.

Vidaa je operační systém používaný v chytrých televizích značek Hisense, Sencor, Toshiba a Löewe. „Jediným způsobem, jak doručit reklamu divákům Netflixu, YouTube, Voyo a dalších streamovacích služeb, je být viděn dříve, než si je divák spustí,“ dodává Lukáš Hnilička.

-mav-