Kreativním ředitelem v Nice! je Emil Nitkulinec

čtvrtek, 3. srpna 2023, 10:20 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Novým kreativním ředitelem v produkční agentuře Nice! se stal Emil Nitkulinec.

Emil Nitkulinec, zdroj: Nice!

Emil Nitkulinec, zdroj: Nice!

Do čela kreativy pražské produkční a postprodukční agentury Nice! se stal Emil Nitkulinec. Podílet se bude zejména na CGI výrobě, ale i na projektech zaměřených na klasické, tzv. live action natáčení. Působit bude i v produkci zaměřené na neziskový sektor a ve studiu Družina, které Nice! od letošního roku většinově vlastní.

Emil Nitkulinec do Nice! přichází z agentury DDB, kde jako Head of Art odpovídal za vizuální kvalitu veškerých projektů, v poslední době se pak staral zejména o vizuály v integrovaných kampaních pro McDonald's. Předtím působil v agenturách Ogilvy nebo Bistro Digital (Dentsu), spolupracoval se zavedenými značkami i start-upy a dohlížel na integrované kampaně na více platformách, včetně nově vznikajících kanálů, televize, tisku, digitálu a sociálních médií.

„V nadcházejících měsících máme ambici přesunout část našich aktivit na americký trh a pevně věřím, že Emil bude důležitým prvkem této expanze,” říká Marek Štolún, spoluzakladatel agentury Nice! a šéf týmu postprodukce, a dodává, že první projekty, které Nitkulinec kreativně vede nebo na kterých se podílí, jsou pro klienty jako jsou Seznam.cz nebo Sazka.

-stk-