Sport Alive Awards otevřela přihlašování projektů

pondělí, 7. srpna 2023, 09:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Nejlepší počiny v českém sportovním byznyse podruhé ocení soutěž Sport Alive Awards 2023, otevřela přihlášky.

Sport Alive Awards, zdroj: Sport Alive

Sport Alive Awards, zdroj: Sport Alive

Český sport bude znovu oceňovat své nejlepší projekty v rámci Sport Alive Awards 2023. Jejich vyhlášení proběhne v říjnu na sportovně-byznysové konferenci Sport Alive 2023.

Soutěž oceňuje projekty, které posunují český sport a inspirují ostatní. V prvním ročníku se pořadatelům sešlo 93 přihlášek. 

„Naším cílem bylo od začátku o tom dobrém v Českém sportu nejen mluvit, ale i oceňovat to. Zájem o první ročník byl obrovský. Bylo potěšující, že své počiny přihlásili nejen ty největší české sportovní kluby a soutěže, firmy, agentury i města a kraje, ale i menší organizace, které měly také velmi zajímavé projekty s měřitelnými výsledky,“ říká zakladatel projektu Tomáš Janča.

Partnerem Sport Alive Awards zůstává i nadále značka Tipsport. „I my jsme byli vloni příjemně překvapeni zájmem o oborové ceny. Český sport si to zaslouží a velmi rádi tomu z pozice generálního partnera těchto cen a také velkého podporovatele českého sportu opět pomůžeme,“ říká Martin Filip, Head of Brand ve společnosti Tipsport.

V letošním roce se bude soutěžit ve stejných šesti kategoriích:

  • Nejlepší partnerská aktivace 
  • Nejlepší sportovní obsah 
  • Nejlepší sportovní inovace
  • Nejlepší fanouškovský zážitek 
  • Nejlepší sportovní projekt s nízkým rozpočtem (do 50 tis. Kč)
  • Nejlepší sportovní projekt města či kraje

Zodpovědnost za výběr nejlepší projektů leží na odborné porotě, která se skládá z předních odborníků českého a slovenského sportovního byznysu. V porotě jsou zástupci sportovních federací, klubů, médií i agenturního světa. Seznam všech členů je zveřejněn na  webu www.sportalive.cz.

Do letošního ročníky mohou být přihlášeny projekty realizované v uplynulé sportovní sezóně, tzn. od 1. července 2022 do 30. června 2023. Přihlašování bude probíhat na adrese https://awards.sportalive.cz/.

Uzávěrka přihlášek je 7. září. Slavnostní vyhlášení Sport Alive Awards 2023 proběhne opět jako vyvrcholení sportovně-byznysové konference Sport Alive 2023, která se uskuteční 4. října v pražském O2 universum.

Přehled oceněných projektů v roce 2022 je k dispozici zde.

-mav-